İpi kes: Sihir oyna

Nasıl oynanır?

Om Nom’un en yeni macerasına katılın ve sevimli küçük canavarın kötü bir büyücü tarafından çalınan şekeri kurtarmasına yardımcı olmak için onu büyülü formlara dönüştürün! Büyülü bir aksilik, Om Nom’u her yaştan oyuncu için zorlu bulmacalarla dolu mistik bir dünyaya ışınladı. Kötü bir sihirbazın püf noktalarını ve tuzaklarını çözmek için Om Nom’un yeni becerilerini kullanabilir misin? Cut the Rope Magic HTML5 oynayın.

Rope Magic Walkthrough’u ve hileleri kesin, ZeptoLab UK’nin en yeni sürümü. Cut the Rope Magic, dünyaya yeni büyülü devam filmi getiriyor ve sadece seveceğinizi düşünüyoruz. Bu, nom’u 5 büyülü forma dönüştürmek, kötü büyücüyü zekâsı haline getirmek ve büyüleyici büyülü dünyada uçmak sizin işiniz.

Cut the Rope Magic’i düşük bir fiyata alabilirsin, Bir gün ücretsiz olabilir;). Aşağıdaki en yeni ve bağımlılık yapan bulmaca oyununun keyfini çıkarın ve arkadaşlarınızı kıskanırken, aşağıdaki yararlı kılavuzumuzla tüm seviyeler boyunca zip yapın, kolaylık sağlamak için video izlenmeleri var.

Doğrudan iTunes ve Google Play Uygulama Mağazalarına giren yeni addicting oyunu için Cut the Rope Magic Walkthrough, Hileleri ve Çözümlerine atlayalım, iPhone, iPad, iPod Touch ve Android cihazınız için şimdi alın, Başlayalım.

İpi kes: Sihir oyna
İpi kes: Sihir oyna
Oyunun puanı
Bu oyunu oyla
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir