İp kesme, zeka oyunu. Cut the Rope

Nasıl oynanır?

İpi kesin – canavarı besleyin! Cut the Rope, aç küçük canavarı biraz şekerle beslemek için bir dizi ipi kesmeniz gereken klasik bir fizik oyunudur! Gizemli bir paket geldi ve canavarlar sadece bir şey istiyor: şeker. Her seviyeyi tamamlamak için, şekeri serbest bırakmaya çalışmalısınız.
Ayrıca, altın yıldızları toplamanın yanı sıra gizli ödülleri de keşfetmelisiniz. Bu ödüllü oyunda zorlu bulmacalar, harika animasyonlar ve sevimli müzikler var.
Bu kolay gelebilir, ancak fiziği önceden düşünmelisiniz, ki bu düşündüğünüz kadar basit değil! Her seviyede ilerleyin ve Om Nom’u beslemeye çalışın. Geri dönüp hepsini üç yıldız almak için her seviyede tekrar oynadığınızdan emin olun! Hepsini toplayabilir misin?
Cut The Rope, ZeptoLab’ın ünlü komedi dizisi Om Nom Stories’e ilham veren oyundur. Oyun sevimli bir kesim sahnesi ile başlar. Kapı zili çalıyor, bir paket geldi ve küçük canavar beslenmeyi bekliyor! Böylece aç canavara şeker beslemek için ip kesme oyunu başlar.
İçindeki canavarın sadece bir arzusu var – mümkün olduğunca çok şeker yemek. Bu yüzden oyuncular her seviyede maksimum üç yıldızı denemeli ve canavarı üç şekerle beslemelidir. Bu bağımlılık yaratan eğlenceli ödüllü fizik tabanlı oyunda gizli ödülleri keşfetmek ve heyecan verici yeni seviyelerin kilidini açmak için altın yıldızları toplayın.
Oyuncular sadece bir talepte şeker alırlarsa, seviye için sadece bir yıldız kazanacaklarını unutmayın. Oyunu% 100 tamamlamak için üç yıldızın da kazanılması gerekiyor.
Halatı keserken, oyuncular ipin salınımını ve nasıl düşeceğini hesaba katmalıdır. Salınımı ve gideceği yolu tahmin etmeye çalışmalılar. Ayrıca, zamanlama anahtardır – bazen, ip aşağıdaki yıldızlara doğru sallanacak şekilde doğru zamanda kesilmelidir.

Oyunun puanı
Bu oyunu oyla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir